Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Šrámkův Písek

  sobota 25.5 10:00 - Palackého sady

  Doprovodný program festivalu.

 • Dostaveníčko s lidovkou před KD

  sobota 25.5 14:00 - Vodňany, KD

Zobrazit všechny události
 

Milevská fotbalová mládež si o víkendu smlsla na Českém Krumlovu

MILEVSKO – Čtyři zápasy – čtyři vítězství, taková je na začátku sezony bilance mladších žáků FC ZVVZ Milevsko. Svěřenci kouče Jiřího Stejskala zatím šlapou jako dobře promazaný stroj a pevně se usadili na prvním místě krajského přeboru. Naposledy porazil tým kapitánky Kristýny Matuškové v neděli na domácím hřišti Český Krumlov 6:2. Stoprocentní bilanci 4–0 měla o víkendu celá milevská mládež proti Krumlovu, stejného soupeře totiž porazili také starší žáci (3:2 na penalty), mladší dorostenci (3:1) i starší dorostenci (2:0), kteří jsou rovněž na prvním místě tabulky. V neděli 16. září doma dorostenci hostí Hradiště/Písek B – starší od 10, mladší od 12.15 hodin.

Snímky jsou ze zápasu starších žáků, kteří Český Krumlov udolali až 3:2 na penalty a získali dva body. Více informací o milevské fotbalové mládeži přineseme ve středečních novinách. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Miloš Zvonař 

  Reagovat

   

  Gratuluju kluci a děkujeme trenérovi Jirkovi Stejskalovi a Radkovi Trkovskému. Redakce co třeba fotky z dalších zápasů?

  Vloženo 12.9.2018 10:58:32

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace