banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Muž měl zakázáno řídit, přesto třikrát usedl za volant a byl přistižen

Ilustrační foto

Ilustrační foto

ČESKOKRUMLOVSKO – Zákaz řízení? S tím si šestadvacetiletý muž z Českokrumlovska nelámal hlavu a i tak neoprávněně usedl za volant. A to hned třikrát během pár dní, kdy byl pokaždé přistižen policií. Zákaz má přitom až do září letošního roku.

 

Podezřelý jel nejprve 18. prosince 2018 jako řidič osobního automobilu VW Golf po místní komunikaci ve Větřní, kde byl krátce před půl jedenáctou hodinou noční kontrolován policisty. „Ti zjistili uvedené skutečnosti, zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a další jízdu mu zakázali," uvedla policejní mluvčí Lenka Pokorná.

To však muže neodradilo od další jízdy, kterou uskutečnil na Silvestra kolem půl šesté večer jako řidič osobního auta Ford Focus po silnici I/39 z Horní Plané do osady Hůrka, kde byl zastaven a kontrolován hlídkou hornoplánských policistů. „Poslední zjištěnou jízdu vykonal 7. ledna kolem půl druhé odpoledne na silnici I/3 z Plané směrem na obec Homole, kde byl jako řidič osobního vozidla Škoda Octavia zastaven a kontrolován hlídkou boršovských policistů," dodala mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace