Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Na vodě spěte s batohem pod hlavou

JIŽNÍ ČECHY - Vodácká sezona se rovná ráji zlodějů. Policejní svodky plní krádeže v kempech, v noci z neděle na pondělí přibyl další případ od Vltavy.

 

Policisté z obvodního oddělení Větřní šetří dvě krádeže ve stanech. V jednom z kempů u Vltavy zloděj z prvního stanu ukradl batoh, ve kterém byla peněženka s penězi, mobil, power banka a digitální čtečka knih. V druhém vlezl do předsíně stanu a odcizil kameru a power banku. V obou přpadech ve stanech majitelé věcí spali a když se vzbudili, shledali škodu za více jak 17 000 korun.

Policie vzkazuje, že předsíňka stanu není bezpečné místo pro uskladnění batohů. Při letošní invazi pobertů v kempech možná tak spát s batohem pod hlavou? 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace