Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Nehoda se třemi zraněnými komplikuje dopravu na frekventovaném tahu

ŠTĚPÁNOVICE – Na silnici číslo I/34 u Štěpánovic na Českobudějovicku se ve směru na Třeboň stala dnes dopoledne dopravní nehoda, která tu komplikuje provoz. Srazila se zde dvě osobní auta a jedno nákladní a tři lidé podle informací od hasičů utrpěli zranění. Na místě se mohou tvořit kolony a provoz je tu řízen kyvadlově.

 

„Průzkum na místě nehody ukázal, že zranění utrpěly tři osoby. Žádnou z nich hasiči nemuseli vyprošťovat. Jednotka zajistila havarované vozy protipožárním opatřením, zasypala vyteklé provozní kapaliny sorbentem a řídila kyvadlově provoz na silně frekventované komunikaci. Po ukončení šetření policistů a odtahu aut hasiči dokončí úklid vozovky," uvedla k nehodě mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

S dopravním omezením je třeba zde počítat zhruba do oběda.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace