Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Neviděli jste číhat na píseckém nábřeží mladíka? Důchodkyni přepadl ve vchodu domu

PÍSEK - Kriminalisté z Písku vyšetřují mimořádně hanebnou loupež. Přepadení se odehrálo v sobotu kolem jedenácté dopoledne v jednom z domů na Nábřeží 1. máje. Důchodkyně (nar. 1941) vstoupila do společné chodby domu a než se za ní zavřely dveře, vklouzl do chodby pravděpodobně venku číhající pachatel. Staré paní útočník vytrhl z ruky kabelku s doklady, telefonem a penězi a také tašku s nákupem. Utekl neznámo kam. Útočník byl mladý muž ve věku kolem dvaceti let, snědší pleti, štíhlý, výšky kolem 170 cm.

 

Policisté na lince 158 přivítají jakékoliv informace k tomuto případu či osobě pachatele od svědků, kteří se mohli v tuto dobu pohybovat v okolí.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Leoš Novák 

  Reagovat

   

  Dělo by se rychleji, kdyby někdo přepadl člena rodiny vysokého politika a nebo váženého muže či ženu..... A nikdo mi to nevymluví.... Vždycky to tak bylo...je ...a bude.... Je to jako ve zdravotnictví..pro všechny lidi stejný metr... Po urazu páteře jsem šel na rehabilitaci a lázně po roce... ne na základě diagnozy...Ale bylo plno... Syn jakéhosi starosti se řešil ihned....Tohodle hajzla co přepadl bych soudil jako při rabování... Bez milosti

  Vloženo 18.2.2019 22:10:56

 • Petr 

  Reagovat

   

  Feˇáků tady přibývá, nikdo s tím nic nedělá, neziskovky jim ještě mění stříkačky, ... Kdybych ho chytil, letěl by do řeky, okamžitě.

  Vloženo 18.2.2019 10:04:25

 • Vašek 

  Reagovat

   

  Xindl tam bydlí i babička chytit ho u toho serezu ho jak psa ani cetniky bych nevolal svině fetacky

  Vloženo 17.2.2019 22:12:28

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace