banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Znouzecnost u Stánku!

    středa 24.7 20:00 - Tábor, Stánek - Žižkovo náměstí

    Koncert.

  • Začarovaný les

    středa 24.7 18:00 - Písek, Palackého sady

    Loutkové představení.

Zobrazit všechny události
 

Nikola Nosková vyjela v kategorii U23 šesté místo

Nikola Nosková se snažila obhájit loňské stříbro. Její snaha stačila nakonec na 6. místo. , Autor: Josef Janda

Nikola Nosková se snažila obhájit loňské stříbro. Její snaha stačila nakonec na 6. místo.     Autor: Josef Janda

BIELES – Největší česká naděje na MS v cyklokrosu v Lucembursku mezi mladými ženami Nikola Nosková nenavázala na loňské stříbro z Belgie. Konečné šesté místo jí vekou radost udělat nemohlo. Na fyzicky nesmírně těžkém okruhu došly Noskové v posledním kole síly. Obhájkyně titulu Evie Richards sice nedokázala obhájit loňské prvenství, přesto byla se třetím místem spokojena. Zlato získala Nizozemka Annemarie Worst, která se po celý závod pohybovala na čele závodu a o svém vítězství rozhodla až v posledním kole.

 

U23 ženy (45 startujících): 1. Worst (Nizozemsko), 2. Noble (USA) +10, 3. Richards (Velká Británie) +26...6. Nosková +1:44, 16. Czeczinkarová +3:58, 30. Vaníčková +6:35, 36. Kukulová +7:57.

Ohlasy českých reprezentantek v kategorii U23

Nikola Nosková

Jela jsem stále do plných a musela si dávat pozor v nebezpečných sjezdech a zatáčkách. Odstartovala jsem hodně špatně, nepodařilo se mi nacvaknout ani jednu nohu. Naštěstí byl nájezd poměrně dlouhý, že jsem se dokázala probojovat na páté místo. Po nemoci ještě nejsem úplně zdravá, pořád pokašlávám. Ačkoliv jsem chtěla dojet aspoň pátá, i tak jsem spokojená.

Jana Czeczinkarová

Závod se nevyvíjel úplně podle mých představ. Hned v úvodu jsem se zasekla. Jak se pole natáhlo, tak už se čelo dojet nedalo. Sice jsem se posunula o dvě tři místa, ale tím to skončilo. Na trati se totiž špatně předjíždělo. Jsem hodně smutná. Nemyslela jsem na bednu, ale aspoň na první desítku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace