Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

  neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

  Pohádka

 • Lollipopz - Tábor

  neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

  Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

O Miss Sezimovo Ústí se rozhodne už tuto sobotu

SEZIMOVO ÚSTÍ – Už v sobotu 18. března večer se rozhodne o vítězce Miss Sezimovo Ústí pro letošní rok. Samozřejmě nejen o vítězce ale i o dalších místech. Také bude odtajněno, která z dívek se stane vítězkou čtenářského hlasování o titul Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ.

Osm finalistek tak při finálovém večeru završí svoje letošní putování za letošními tituly. A nebyla rovna jednoduchá. Během příprav dívky absolvovaly nespočet různých akcí. Odpoledne v táborském Hotelu Palcát věnované etiketě a stolování, cvičení, focení, nespočet zkoušek šatů a plavek. Jak to celé vypadalo, se můžete podívat v malé fotogalerii. Na slavnostní vyvrcholení letošní soutěže se však nechystají jen finalisty ale i sál sezimoústeckého Spektra, kde již začala stavba pódia a vrcholí přípravy na finálový večer. Tím bude provázet bavič a moderátor Vladimír Hron. Těšit se diváci mohou i na herečku a zpěvačku Danielu Šinkorovou, která určitě zazpívá pár písní ze svého repertoáru. Patronkou letošní soutěže je 1. Česká vicemiss a Miss Earth 2009 Tereza Budková. Tak neváhejte a přijďte se v sobotu večer do Spektra podívat, která z letošních finalistek si od stále ještě úřadující Miss Sezimovo Ústí 2015, Barbory Vodehnalové, převezme korunku vítězky pro následující dva roky. Vstupenky na finálový večer jsou v prodeji. Rezervovat si je můžete na telefonu 381 276 707 nebo rovnou zakoupit v kanceláři předprodeje Městského střediska kultury a sportu Sezimovo Ústí.

Navíc stále se ještě můžete zapojit i do čtenářského hlasování, které rozhodne o vítězce titulu Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ. Všechny finalistky si můžete prohlédnout ZDE. A hlasovací systém najdete na pravé straně našich webových stránek. Takže si všechny dívky pořádně prohlédněte a dejte svůj hlas té, která by podle vás měla vyhrát.  

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jiří Matějka 

  Reagovat

   

  Dobrý den, v textu odkazujete na hlasování, které ale není k dispozici. Je to podivné a navíc u článku publikovaného před 15 hodinami.

  Vloženo 17.3.2017 08:07:43

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace