banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Noční prohlídka města Vimperk

    středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

    Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

  • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

    středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Opilý řidič naboural stojící autobus

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

ČESKOKRUMLOVSKO – Dvaadvacetiletý řidič byl tak opilý, že při couvání přehlédl zaparkovaný autobus. Stalo se to v sobotu 1. února ráno na parkovišti čerpací stanice u Kaplice. Jako zázrakem se nikomu nic nestalo, ale mladík se bude muset nyní zpovídat před soudem.

 

Policisté z obvodního oddělení Kaplice vyjeli v sobotu v brzkých ranních hodinách na parkoviště u jedné čerpací stanice nedaleko Kaplice. Stala se tady dopravní nehoda. Dvaadvacetiletý řidič auta Nissan z Českokrumlovska při couvání z parkovacího místa narazil zadní části svého vozu do zde zaparkovaného autobusu. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Mladík nadýchal více než 1,6 promile alkoholu v dechu. Při nehodě vznikla škoda na obou vozidlech za více než 30 tisíc korun. Opilý řidič nebyl naštěstí zraněn. „Případem se nyní ve zkráceném přípravném řízení zabývají českokrumlovští dopravní policisté. Muže podezřívají z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za svůj čin by se měl do dvou týdnů zpovídat před soudem,“ dodala tisková mluvčí jihočeských policistů Štěpánka Uhlířová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace