Koncert dětských pěveckých sborů.

• Anna K. - Akusticky 2019

Čtvrtek 12.12 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

Písečtí mladíci přetlačili krumlovské medvědy až v poslední třetině

PÍSEK - V dalším kole hokejové ligy mladších žáků přivítali písečtí páťáci na svém ledě soupeře z Českého Krumlova. Po bezbrankové první třetině se ve druhém dějství ujali vedení domácí a zvýraznili ho i druhým gólem. Nadšeně bojující hosté však v závěru druhé dvacetiminutovky snížili na rozdíl jediného gólu a vše bylo otevřené. Mladíci s medvědem na hrudi ve vyrovnaném duelu dlouho drželi naději na dobrý výsledek, ale v polovině poslední třetiny o ní přišli. Písečtí totiž dvěma góly v rozmezí dvou minut zvýšili své vedení na 4:1, a na to už hosté odpověď nenašli.

Liga ml. žáků - sk. D
IHC Písek - HC Slavoj Český Krumlov 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: Tomeš 2 (Kurfürstová, Benák, Francisty), Haluzík, Krivoňák (Haluzík) - Kelner (Štrbko)

Ostatní výsledky písecké hokejové mládeže najdete ve středečních Píseckých postřezích.