Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Plně obsazený VW Passat narazil do stromu a převrátil se

PÍSECKO - Dnes brzy ráno jel řidič osobního automobilu značky VW Passat po silnici I/20 ve směru od Sedlice na Písek a pár minut po čtvrté hodině došlo poblíž obce Dubí Hora k dopravní nehodě, za kterou stojí zřejmě únava. Řidič sjel nejprve vpravo mimo silnici, kde narazil do stromu, pak strhl řízení zpět a vozidlo se převrátilo. Automobil byl plně obsazen, cestovalo v něm pět lidí.

 

Následky této dopravní nehody jsou bohužel velmi vážné, na místě přistával také záchranářský vrtulník, který transportoval nejvážněji zraněného spolujezdce. Další tři osoby utrpěly lehká zranění. Policisté na místě odkláněli dopravu, ale v současné době je již silnice plně průjezdná. Přesné příčiny a okolnosti této vážné dopravní nehody prošetřují písečtí dopravní policisté.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace