banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Varhanní půl maraton

    Úterý 25.6 17:00 - Soběslav, Kostel sv. Víta

    Koncert.

  • Divadlo Járy Cimrmana - Němý Bobeš

    Úterý 25.6 19:30 - Vodňany, MěKS

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Podezřelé z dvojnásobné vraždy na Písecku dopadli v Rumunsku

PAZDERNA/DOBEŠICE – Dva podezřelí z lednové vraždy v mobilheimu na Pazderně u Záhoří byli zadrženi v Rumunsku. České tiskové kanceláři to potvrdila policie. Informaci o zadržení v zahraničí vydala už dřív, ale nechtěla dodat podrobnosti. Zadrženými by měli být muž a žena ze Slovenska. Mohlo by to tak potvrdit verzi, kterou jako první přinesly tištěné Písecké postřehy. Týdeník informoval o tom, že mezi obyvateli se diskutuje o rodinných vazbách na Slovensko, odkud měla být bývalá přítelkyně jednoho ze synů.

„Krajské státní zastupitelství a soud činí právní úkony k tomu, aby občané byli na základě evropského zatýkacího rozkazu vydáni. Všechny žádosti byly doručeny rumunské straně a teď záleží na jejich soudních orgánech, jak rozhodnou,“ řekl ČTK náměstek jihočeského policejního ředitele Miroslav Krejčí.

Zavražděný manželský pár našel v mobilním domku syn. Podle policejního vyšetřování měli být oba manželé ubodáni. V nedalekém Záhoří bydleli a provozovali firmu na repasování elektrospotřebičů.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace