Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Nezmaři

    středa 24.4 19:30 - Katovice, KD

    Koncert.

  • Snímek 51

    středa 24.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá důležitého svědka středeční nehody za Veselím

JIŽNÍ ČECHY - Policisté šetří míru zavinění nehody, která se ve středu 25. ledna po 9. hodině ranní odehrála na silnici I/3 za Veselím nad Lužnicí. V zájmu objektivního posouzení hledá další svědky této nehody. Zejména řidiče nákladní dodávky červené barvy, pravděpodobně typu a rozměru jako Ford Tranzit, který místem v daném čase projížděl ve směru na Veselí nad Lužnicí a mohl by policistům podat cenné informace.

 

Stejně tak policie žádá každého, kdo by mohl k okolnostem nehody přispět jakýmkoliv dalším poznatkem, zejména pak ty řidiče, kteří v uvedené době jeli po silnici I/3 ve směru od Veselí nad Lužnicí na České Budějovice a mají ve svých vozech kameru, aby záznamy a informace předali policistům 2. oddělení obecné kriminality, Služby kriminální policie a vyšetření České Budějovice, na adrese Plavská 2 371 05, České Budějovice. Informace přijímají policisté i prostřednictvím telefonní linky 974 226 333, případně cestou linky číslo 158. Nehodu vyšetřuje Václav Sháněl.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace