Kdy a kam

  • 74. Baráčnický ples

    sobota 23.2 20:00 - Písek, KD

  • Hasičský ples k výročí 120 lez od založení sboru

    sobota 23.2 20:00 - Pechova Lhota, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Tři veteráni.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozor, ledovka! Převrácené auto, nehody jak na běžícím pásu

AKTUALIZOVÁNO - 6.1.2019 20:12

JIŽNÍ ČECHY - Od sedmé večer jsou v jižních Čechách hlášeny už tři nehody na silnicích. Na zledovatělých silnicích je třeba jezdit s nejvyšší opatrností. AKtuálně se řeší nehoda u Ktiše na Prachaticku, u Omlenic na Krumlovsku, o Chotýčan na Budějovicku a u Stráže nad Nežárkou na Jindřichohradecku.

 

V 19.45 havarovalo osobní auto na silnici 00357 u Omlenic nedaleko Kaplice. Auto je převrácené a blokuje jeden jízdní pruh, který je uzavřený. Tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění. S komplikacemi při průjezdu je nutné počítat odhadem do 22.45 hodin. 

Záchranné a vyprošťovací práce ale probíhají na silnici 603 u Chotýčan v okrese České Budějovice. Tady v 19.35 také havarovalo osobní auto a nehoda je se zraněním. Minimálně do 22.40 tu bude průjezd také komplikovaný. 

Deset minut po sedmé se srazila dvě vozidla u benzínové stanice na silnici 34 u Stráže nad Nežárkou. Nehoda je bez zranění, ale bude se řešit zhruba do 20.15. Překáží v jednom jízdním směru, dá se objet. 

V sedm večer došlo ke střetu osobního auta a autobusu na silnici 166 u obce Ktiš v okrese Prachatice. Uzavřen je jeden jízdní pruh, nehodu bez zraněných řeší na místě policie. 

Vzhledem k namrzlým vozovkám to nemusí být konečný výčet nehod. Ledovka je hlášena na silnicích na Borku, v Chotýčanech, ve Vitíně, v Hosíně nebo v Lišově. Také na Prachaticku, Českokrumlovsku a Jindřichohradecku. 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace