banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Pozor, ledovka! Převrácené auto, nehody jak na běžícím pásu

AKTUALIZOVÁNO - 6.1.2019 20:12

JIŽNÍ ČECHY - Od sedmé večer jsou v jižních Čechách hlášeny už tři nehody na silnicích. Na zledovatělých silnicích je třeba jezdit s nejvyšší opatrností. AKtuálně se řeší nehoda u Ktiše na Prachaticku, u Omlenic na Krumlovsku, o Chotýčan na Budějovicku a u Stráže nad Nežárkou na Jindřichohradecku.

 

V 19.45 havarovalo osobní auto na silnici 00357 u Omlenic nedaleko Kaplice. Auto je převrácené a blokuje jeden jízdní pruh, který je uzavřený. Tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění. S komplikacemi při průjezdu je nutné počítat odhadem do 22.45 hodin. 

Záchranné a vyprošťovací práce ale probíhají na silnici 603 u Chotýčan v okrese České Budějovice. Tady v 19.35 také havarovalo osobní auto a nehoda je se zraněním. Minimálně do 22.40 tu bude průjezd také komplikovaný. 

Deset minut po sedmé se srazila dvě vozidla u benzínové stanice na silnici 34 u Stráže nad Nežárkou. Nehoda je bez zranění, ale bude se řešit zhruba do 20.15. Překáží v jednom jízdním směru, dá se objet. 

V sedm večer došlo ke střetu osobního auta a autobusu na silnici 166 u obce Ktiš v okrese Prachatice. Uzavřen je jeden jízdní pruh, nehodu bez zraněných řeší na místě policie. 

Vzhledem k namrzlým vozovkám to nemusí být konečný výčet nehod. Ledovka je hlášena na silnicích na Borku, v Chotýčanech, ve Vitíně, v Hosíně nebo v Lišově. Také na Prachaticku, Českokrumlovsku a Jindřichohradecku. 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace