Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Bomberos

  Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

  Hasičská groteska.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Pozor na podvodníky. Povedená dvojice okrádá servírky

JIŽNÍ ČECHY - Dvojice povedených ptáčků se rozhodla si přivydělat. Doplácí na to personál restaurací. Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojici podvodníků, která při návštěvě restaurací okrádá servírky.

Dvojice lumpů, muž a žena, navštíví restauraci a po objednání nápojů při platbě žádá o výměnu či směnu peněz, při které obsluhující servírku okrade řádově o tisíce korun.

Podle získaného popisu se jedná o muže a ženu snědé pleti ve věku 25 – 30 let. Muž je střední postavy, výšky 165 – 170 cm, oblečený do černé bundy s kapucí, modrých riflových kalhot, sportovní obuvi a na hlavě nosí kšiltovou čepicí. Žena je hubené, asi 160 - 165 cm vysoké postavy, má černé vlasy, svázané do culíku. Oblečena bývá do černého kabátu s šedým kožíškem, červeného trička, světlých legín a bílých sportovních bot značky Adidas. Pohybovat by se měli osobním vozidlem stříbrné barvy, zřejmě tovární značky Mercedes.    

Naposledy tato dvojice kradla v době okolo osmé hodiny večerní v pondělí 22. ledna v jedné z restaurací na táborském Žižkově náměstí. Podle zjištěných informací se také vyskytla i v jiných městech, například v Telči na Jihlavsku.

Policisté žádají každého, kdo by měl k podvodnému jednání této dvojice či jejímu případnému výskytu jakékoliv další poznatky, aby je předal táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře nebo telefonním čísle 974 238 700, případně cestou policejní linky číslo 158.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • bedar 

  Reagovat

   

  To není nic nového. Podvody se směnou peněz se dějí. Bohužel chyba je vždy na straně poškozeného. O těchto podvodnících toho bylo napsáno hodně a každý by se před nimi měl mít napozoru. Takové lumpy bych odpálkoval, ať si jdou peníze směnit do banky.

  Vloženo 23.1.2018 22:04:25

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Když vidí servírka snědšího spoluobčana, který žádá o rozměnění peněz, tak má mít všechny mozkové buňky v pozoru. Má-li však buňky nějaké.

  Vloženo 23.1.2018 11:27:49

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   souhlasím

   Vloženo 24.1.2018 23:40:46

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace