banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Při střetu auta a motorky u Zubčic zemřeli v sobotu dva lidé

 Autor: PČR

    Autor: PČR

ČESKOKRUMLOVSKO – Tragický konec měla dopravní nehoda ze včerejšího odpoledne. Po šestnácté hodině jel třiatřicetiletý řidič Octavia Combi RS na trase Český Krumlov – Kaplice Nádraží, když před odbočkou na Zubčice narazil do motorky Suzuki B King, kterou řídil sedmapadesátiletý muž. Řidič motocyklu na místě po nárazu zemřel. Muže z osobního vozu zdravotníci převáželi letecky do krajské nemocnice. Tam bohužel na následky svých zranění zemřel. Celkem si letos dopravní nehody na jihočeských silnicích již vyžádaly 57 lidských životů.

 

K události došlo zatím z neznámých příčin. Policie ale zjistila, že za oběma vozidly jel řidič černého auta značky Kia. Údajně měl před příjezdem policejní hlídky odjet. „Žádáme ho, aby se nám přihlásil na Územním odboru Český Krumlov, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Tovární 165, telefon 974 232 250 nebo přímo na linku tísňového volání 158,“ doplňuje Milan Bajcura, tiskový mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace