banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Den s Lesy ČR

    neděle 15.9 13:00 až 16:00 - Helfenburk, začátek na parkovišti

    Soutěže pro děti, dovednostní soutěže, opékání špekáčků.

  • O pejskovi a kočičce - činoherní pohádka

    neděle 15.9 10:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 

Prodejny dm navštíví zoubková víla

AKTUALIZOVÁNO - 15.3.2017 13:05

JIŽNÍ ČECHY - Téma dentální hygieny připomíná Světový den orálního zdraví, který si můžeme každoročně připomenout 20. března. A právě v tomto období pořádá společnost dm drogerie markt preventivní program Veselé zoubky. Díky němu se veřejnosti, zejména pak dětem, již sedmým rokem dostává osvěty v oblasti ústní hygieny a prevence zubního kazu. Kromě základních škol zamíří preventivní program také blíže k zákazníkům, tedy do prodejen dm. Za dobu své existence pomohl proškolit již více než 250 000 školáků. A letos chce oslovit dalších 70 000 dětí.

Přijďte se svými dětmi do dm a užijte si zábavné chvilky s Veselými zoubky!

Dětem libovolného věku a jejich rodičům nabídnou postupně všechny prodejny dm možnost strávit zábavné odpoledne ve společnosti kouzelných bytostí. Zoubkové víly a zoubkoví skřítci budou malým zákazníkům hravou formou radit, jak správně pečovat o zoubky. Pro děti jsou připravené hry, pohádka i drobné dárečky. Podrobnější informace a termíny konání na daných prodejnách najdete na webu dm.

„I přes veškerou osvětu je bohužel stále světově nejrozšířenějším onemocněním právě zubní kaz. A jelikož nám na zdraví našich zákazníků záleží, je pro nás prevence v oblasti dentální hygieny stále stěžejním tématem, kterému věnujeme již několik let mnoho úsilí. Šanci podpořit preventivní program dostanou opět i zákazníci, kteří svými body z věrnostního programu active beauty světa výhod mohou od 22. února do 21. března, přispět na preventivní balíčky pro prvňáčky," sděluje Martina Horká, vedoucí resortu marketingu a nákupu.

-PR-

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace