banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Sebevražda se mu nepovedla, skončil na záchytce

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

VĚTŘNÍ – Policisté ve Větřní zachránili život muži, přestože o to zezačátku nestál. Minulý čtvrtek 30. ledna přijal krátce po dvacáté hodině operační důstojník Územního odboru Český Krumlov telefonát muže, který řekl pouze slovo sbohem a poté zavěsil. Díky moderní technologii bylo možné okamžitě zjistit telefonní číslo volajícího a místo, odkud telefonoval.

 

Tři policisté z Větřní během pár minut dorazili na místo. Nalezli tam muže středního věku s tenkým provazem kolem krku. Nejevil známky vědomí, v obličeji byl modrý. Policisté mu rychle sundali provaz a začali muže oživovat. Naštěstí se jim to povedlo, muže zachránili. Byl z něj cítit alkohol a vypadal, že chce opravdu skončit se životem. Začal utíkat a chtěl skočit z čtyřmetrové výšky. Policisté mu v tom zabránili a odvezli ho na obvodní oddělení. Zachráněný muž však svou lítost přeměnil v zlost a začal policisty verbálně napadat. Nakonec tedy skončil na záchytce, kde zůstal, než vystřízlivěl. Následující den ho převezli na psychiatrii.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace