Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Noční prohlídka města Vimperk

  středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

  Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

 • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

  středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Seděla jako socha na předzahrádce a nadýchala čtyři promile

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Strážníci českobudějovické městské policie se museli v pátek 7. září opět potýkat s namol opilou ženou. Ta si sedla do předzahrádky jedné restaurace na Husově třídě a nebyla schopná ani komunikovat. Obsluha proto přivolala strážníky, kteří se s touto ženou nesetkali poprvé. Loni její opilost řešili hned šestkrát.

 

Devětadvacetiletá žena si sedla na předzahrádku a seděla tam jako solný sloup. Obsluha proto oslovila hlídku asistentů prevence kriminality, kteří šli právě kolem, a asistenti přivolali strážníky. „Od obsluhy restaurace nic nežádala. Nebyla totiž schopna jakékoliv komunikace. S téměř čtyřmi promile alkoholu v dechu skončila na protialkoholní záchytné stanici," řekla mluvčí českobudějovické městské police Věra Školková. Na záchytce skončila žena pětkrát i loni, ale strážníci se s ní setkali v podobných případech v minulém roce hned šestkrát.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace