Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Školáci se mohou zapojit do soutěže v rámci akce Kniha ti sluší

JIŽNÍ ČECHY – Vyhlášením soutěže pro základní školy začal v pondělí další ročník akce Kniha ti sluší. V knihkupectvích a knihovnách se bude slavit do 29. dubna. Třídní kolektivy se mohou zapojit do soutěže a vyhrát knižní ceny a příspěvek do třídního fondu.

Děti by měly navštívit knihkupectví ve svém okolí a přímo na místě zjistit nejrůznější zajímavé informace. Své dojmy, poznatky a podněty pak společně ve třídě zpracují do formy libovolného literárního útvaru – reportáže, úvahy, rozhovoru... Textovou část mohou rozšířit o fotografie, grafy či kresby. Pak už jen stačí soutěžní práce do 31. května poslat v elektronické podobě na adresu sckn@sckn.cz či poštou na adresu Drtinova 557/10, Praha 5, 150 00.

Následně porota 11. června vyhodnotí tři nejlepší práce v každé ze dvou kategorií (1. – 2. třída, 3. – 5. třída). Vybrané třídy obdrží knižní ceny v hodnotě 1500, 1000 a 500 korun. Vítězná třída napříč kategoriemi získá příspěvek 10 000 korun do třídního fondu. Výsledky soutěže budou zveřejněny na www.knihatislusi.cz.

Do 29. dubna navíc mohou všichni příznivci čtení pořídit knihy levněji – s dárkovým kupónem, který je ke stažení na webových stránkách projektu a je možné ho uplatnit ve všech spřízněných knihkupectvích.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace