banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Noční prohlídka města Vimperk

  středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

  Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

 • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

  středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

V krátké době dvě vloupání do garáží v Českém Krumlově pro kola

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

ČESKÝ KRUMLOV – Policie vyšetřuje v Českém Krumlově dvě vloupání do garáží. V obou případech z nich zmizela jízdní kola. Případy se staly krátce po sobě. Jeden v místní zahrádkářské kolonii a druhý v ulici Za Tavírnou.

 

K první krádeži došlo někdy v době od 31. srpna do 5. září. „Pachatel v zahrádkářské kolonii z neuzamčené garáže odcizil žlutočerné pánské jízdní kolo značky Merida, motorovou pilu Stihl a ze stolu na zahradě powerbanku. Majitel odhadl škodu na téměř devět tisíc korun," řekla policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Druhý případ se stal v době od čtvrté hodiny odpolední 6. září do osmé hodiny ranní následujícího dne 7. září. „Po násilném vstupu zde odcizil pachatel dětské jízdní kolo značky Forever Hot Spot, bílo zelené barvy, v hodnotě odhadem 6 000 korun," řekl policejní mluvčí Miroslav Doubek s tím, že policisté žádají případné svědky, aby se ozvali na linku 158.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace