Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Vlakem na týnskou pouť už v sobotu

ČESKOBUDĚJOVICKO - Už pátý ročník nostalgické jízdy z Českých Budějovic přes Protivín, Číčenice a Temelín do Týna nad Vltavou a zpět, pořádá v sobotu 15. června, spolek Vltavotýnská lokálka.

Cesta vlaku, která se jede se v den konání tradiční vltavotýnské pouti, má připomenout železniční provoz v malebné vltavotýnské krajině. Nejedná se pouze o akci pro fandy železniční dopravy, ale především pro rodiny s dětmi, které si mohou užít netradiční výlet a pohodový den plný zábavy. I když meteorologická předpověď je více než příznivá, přece jen připomeneme, že se jede za akždého počasí. Jízdní řád a kompletní přehled jízdného mohou zájemci najít ZDE

Ti, kteří by nechtěli koupi jízdenek nechat na poslední chvíli, si je mohou zakoupit v předprodeji, například ROVNOU ZDE.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace