Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kreativní dílnička

    pondělí 18.11 18:00 až 21:00 - DDM Netolice

    Kreativní dílnička při které si můžete snadno a jednoduše vyrobit penál, kosmetickou tašku nebo nákupní tašku. Dílnička je vhodná i pro začátečníky.

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

Zobrazit všechny události
 

Záchranářské složky si to rozdají na ledové ploše v hokeji

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Všechny složky jihočeského integrovaného záchranného systému se sejdou na jednom místě. Ve středu 25. dubna se v českobudějovické Budvar Aréně utkají v rámci 8. ročníku hokejového turnaje. Zahájen bude v 7.30 hodin, konec je naplánován na 18. hodinu.

Turnaje se zúčastní družstva: HZS Jihočeského kraje, ZZS Jihočeského kraje (doplněné o trenéry HC Motor), Policie ČR, Armády ČR, Vězeňské služby, podnikových hasičů SŽDC České Budějovice, Nemocnice České Budějovice, a. s., spojené se Sanatoriem Art a jako host je pozván univerzitní tým VŠTE.

„Nosnou myšlenkou hokejového turnaje je neformální setkání záchranářů, aby se poznali i jinak než jen u reálných zásahů. Aby navázali i mimopracovní vztahy, které pak mohou pomoci při jejich často velmi náročné a vypjaté práci," upřesnila mluvčí jihočeských hasičů Vendula Matějů.

Sportovní klání bude na venkovní ploše u Budvar Arény doplněno o prezentaci složek, které se chtějí představit případným zájemcům o práci.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace