Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

  středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

 • Toulky za poznáním Severní Korea

  středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Závady na silnicích můžete nahlásit

JIŽNÍ ČECHY – Pokud často cestujete autem a vadí vám do očí bijící nepravosti, máte možnost je nahlásit. Správa a údržba silnic (SÚS) Jihočeského kraje spustila novou aplikaci Dej tip. Pomocí chytrého telefonu nebo webového formuláře můžete vyfotit závady na silnicích a poslat přímo správci komunikace. Jde především o výtluky na silnici, poškozená svodidla, nepořádek na odpočívadlech, nejasné dopravní značení, problematickou sjízdnost komunikace nebo překážky na silnici. Nahlášená událost pak bude zařazena do tabulky závad na silnicích na webu SÚS a v nejbližší době vyřešena.

Při využití mobilu potřebujete jenom zdarma stáhnout aplikaci, mít zapnutou GPS a připojení k internetu. Potom, co závadu vyfotíte a zařadíte do příslušné kategorie, můžete také připojit vlastní komentář. Tipy jsou anonymní, telefon neodesílá žádné osobní údaje.

Pokud nevlastníte chytrý telefon, můžete stejně využít webový formulář na stránkách http://www.susjk.cz/cz/kontakty/dej-tip.

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  ... jojo apka je na uvedeném webu ale proč není i pro WinMobile ?Škoda ...

  Vloženo 6.12.2016 14:07:41

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  .... ještě kde stáhnout tu apku?

  Vloženo 6.12.2016 14:05:33

 • anonym 

  Reagovat

   

  Já teda nevím, ale já kdykoliv jsem se na někoho na sús obrátil, že něco je někde do očí bijící, tak to většinou dali do týdne do pořádku (alespoň na Písecku), takže bych to dopředu nezatracoval, jedině vítám, že to konečně někoho napadlo. Jen se možná ale súska bude divit, kolik se jim tam toho nahromadí

  Vloženo 6.12.2016 13:44:55

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Pochybuji, že budou něco brát vážně.

  Vloženo 6.12.2016 13:14:42

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace