Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční setkání občanů Netolic starších 70 let

    Úterý 10.12 14:00 - Sál ZUŠ Netolice

  • Divadélko pro nejmenší

    Úterý 10.12 10:30 - Strakonice, RC Beruška

Zobrazit všechny události
 

Znásilnění si muž vymyslel. Kvůli nevěře a absenci v zaměstnání

JINDŘICHOHRADECKO – Z případu údajného znásilnění se nakonec vyklubalo zcela něco jiného. V pondělí 12. srpna ráno oznámil muž na policejní služebně v Českých Velenicích, že byl v nočních hodinách a nad ránem opakovaně znásilněn neznámým mužem tmavé pleti, který hovořil pouze německy. Ke znásilnění mělo dojít v okolí pěší zóny vedoucí v Českých Velenicích směrem k pěšímu hraničnímu přechodu do Rakouska.

 

Na místo ihned vyjely dvě policejní hlídky obvodního oddělení ze Suchdolu nad Lužnicí, operačním střediskem byla povolána kompletní výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování z Jindřichova Hradce a také psovod se služebním psem. Policisté s kriminalisty se případem na místě intenzivně zabývali.

Jenže se ukázalo, že všechno bylo nakonec úplně jinak. „V průběhu provedeného vyšetřování bylo muži zákona zjištěno, že poškozený, který je homosexuál, měl mít opakovaně soulož či jiný pohlavní styk s dosud neustanoveným jiným mužem, avšak toto vše z jeho strany bylo vždy dobrovolné a znásilněn nebyl," upřesnila policejní mluvčí Hana Millerová. Proč tedy muž nahlásil znásilnění? „Znásilnění si měl údajně vymyslet proto, že zameškal pracovní směnu v zaměstnání a že měl být nevěrný svému současnému partnerovi," dodala mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace