Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Český Krumlov chce zavést víc nočního klidu

ČESKÝ KRUMLOV - Od roku 2014 platí v Českém Krumlově poměrně benevolentní vyhláška o nočním klidu. Šla naproti těm, kteří se do Krumlova přijížděli bavit. Všechny pátky, soboty a dny předcházející dnům pracovního klidu platil v městské památkové rezervaci noční klid od 24 hodin do šesti ráno. V ostatní dny už od 22 hodin. Teď chce radnice přinést do centra města víc klidu a na zastupitelstvu 19. října se bude projednávat návrh na změnu.

 

Nově by měl zkrácený noční klid platit jen v době konání tří významných akcí - při Slavnostech pětilisté růže, Svatováclavských slavnostech a Mezinárodním hudebním festivalu. Zastupitelstvo se bude tímto návrhem na změnu městské vyhlášky zabývat na zasedání 19. října, začátek je v 16 hodin.  

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace