Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Vimperské kvízování vol. 2

  pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

  Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

 • Renne Dang Live

  pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

  Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Chotoviny prožily v I. B třídě ostře kořeněnou, ale vítěznou rozlučku

Souboj kapitánů, u míče chotovinský Martin Kromka atakovaný Petrem Zahradníkem. , Autor: -pvl-

Souboj kapitánů, u míče chotovinský Martin Kromka atakovaný Petrem Zahradníkem.     Autor: -pvl-

CHOTOVINY – Fotbalové soutěže mužů v sobotu definitivně svrhly program ročníku 2018 – 2019 do minulosti. Platí to také o I. B třídě mužů a její skupině C s účastí čtyř mužstev z Táborska. Už v odpoledních hodinách se dočkala rozluštění poslední tajenka se jménem postupujícího týmu. Mladovožičtí sice v domácí derniéře rozdrtili Sepekov výsledkem 9:1, ale nebylo jim to nic platné, protože vedoucí Kovářov vyhrál v Hradišti 2:1 a udržel v platnosti svůj dvoubodový náskok. Poslední sezónní utkání na Táborsku se hrálo v Chotovinách, kde si to domácí tým rozdal s Dolním Bukovskem. Očekávaný pohodový dýchánek před dokopnou se postupem času proměnil v překvapivě emotivní partii. V jejím úvodu se chotovinského hřiště dotkla bouře s hustým deštěm, která sice pominula, ale na trávníku se blýskalo dál.

K radosti zhruba stovky fanoušků nakonec oslavil výhru v poměru 4:2 chotovinský tým, který si v tabulce už s předstihem zajistil 6. příčku. Poslední tříbodový zisk kvitoval s povděkem obzvlášť trenér Dušan Mendel, který po čtyřech letech lavičku Sokola opouští. "Jsem rád, že se kluci kousli a poslední zápas vyhráli, dokopná je pak vždycky příjemnější. A emoce? Bukovsko hraje hodně tvrdě, my to samozřejmě také umíme, a tak se potom hraje agresivnější fotbal. Z toho je ale vidět, že v obou týmech jsou kluci, kteří neradi prohrávají a nechtějí pustit zápas jen tak," ohlédl se chotovinský kouč za sobotním střetnutím. 
 Důvod svého odchodu z lavičky - a nejen to - odtajní Dušan Mendel na stránkách středečního Táborska. Za sezonou Chotovin se ohlédne také Volodymyr Bondarev, ústřední kanonýr mužstva a s 20 góly i jeden z nejlepších střelců celé soutěže.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace