Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Chtěli nálezné za ukradenou peněženku

BECHYNĚ - Vypečená dvojice navštívila v úterý odpoledne obchod v Bechyni. Prodavačka této provozovny zapomněla v jednom regálu se sušenkami peněženku. Měla v ní osobní doklady, osobní písemnosti a několik platebních karet. Muž (53 let) a žena (21) si peněženky v regále všimli. Místo, aby nález oznámili, s peněženkou odešli pryč z obchodu. Venku ji prohledali, a když zjistili, že se v ní nenachází žádné peníze, rozhodli se peněženku vrátit majitelce. Ale ne zadarmo.

 

Vrátili se proto do obchodu a zkontaktovali prodavačku s tím, že jí peněženku vrátí, ovšem za úplatu. Poškozená jim nevyhověla, uzamkla obchod a zavolala policii. Policisté z obvodního oddělení v Bechyni dorazili obratem. Zahájili úkony trestního řízení ve věci neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Oba "nálezci" by měli skončit do dvou týdnů před soudem.
 
 
Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace