Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Geraldine Aron - Můj báječný rozvod

    Úterý 15.10 19:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Divadelní komedie.

  • Život na jihočeském venkově v 19. století

    Úterý 15.10 17:00 - Strakonice, sál knihovny

    Přednáška s Jankem Koubou.

Zobrazit všechny události
 

Chyšky oslavily historický bronz, jak nahradí Janoucha?

CHYŠKY – Když skončili fotbalisté Chyšek v sezoně 2013–14 na druhém místě okresního přeboru a vůbec poprvé v historii tamní kopané postupovali do krajské soutěže, neměli velká očekávání. Od ročníku 2014–15 se ale v I. B třídě rok od roku zlepšují, skončili postupně dvanáctí, dvakrát osmí, čtvrtí a letos obsadili dokonce historický bronz. Uplynulý ročník zhodnotil a plány do nadcházející sezony v krajské I. B třídě prozradil ve středečních Milevských novinách jednatel klubu Michal Vačlena. Pokud vás tedy zajímá, jakým směrem se nyní Chyšečtí plánují vydat, nebo kým by chtěli nahradit končící oporu v brance Pavla Janoucha, odpověď najdete právě v aktuálním tisku.


„Pro nás to byla nejlepší sezona v I. B třídě, hodnotíme ji velmi kladně. Chtěli jsme hrát prim se špičkou tabulky a to se nám třetím místem povedlo. Jsem na kluky pyšný za to, co dokázali," neskrývá spokojenost Michal Vačlena. „Myslím, že je to historický úspěch, že to dělá dobrý kredit naší obci a vidím, že lidé tady fotbalem žijí. Fotbalové hřiště se stává místem setkávání lidí, děti si tady hrají a je tu velmi dobrá atmosféra," pochvaluje si.

Všechno ostatní na stáncích!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace