banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Cimbálovka se slovenským ohnivým temperamentem. To jsou Kollárovci

AKTUALIZOVÁNO - 8.2.2019 07:15

Na turné po českých zemích se vydal soubor mladých talentovaných muzikantů z východního Slovenska. A ve čtvrtek 28. února se zastaví v Táboře. V sále Hotelu Palcát se uskuteční jejich koncert v rámci tour Neúprosný čas. Nikde jinde v jižních Čechách Kollárovci zastávku nyní neplánují.

Nosným pilířem repertoáru Kollárovců je slovenská lidová píseň, která je v jejich podání příjemná i pro ty, kteří tento žánr nikdy nevyhledávali. Pro milovníky slovenského temperamentního folkloru je naopak zárukou už složení nástrojů, které zahrnuje dvoje housle, akordeon, cimbál, samozřejmě krásné hlasy, a protože Kollárovci zpívají i skladby z klasické nebo populární hudby, nechybí bicí a saxofon. Všichni - Tomáš, Štefan a Marek Kollárovi, Štefan Repka, Julius-Michal Hudi a Patrik Červeňák, jsou neobyčejně muzikální a posluchačům nabídnou během stominutové strhující show prvky folkloru, popu, rocku i world music.  Živá hudba, temperamentní zpěv a humorné slovo vytváří všude nezapomenutelnou atmosféru. Kollárovci vezou do Tábora pravou goralskou zábavu.

V současné době Kollárovci vydali nové CD Neúprosný čas, na němž se nacházejí jedinečné autorské skladby a nádherné lidové písně v originální hudební stylizaci kapely. Vystoupení v sále Palcátu začne ve čtvrtek 28. února v půl sedmé večer.

Předprodej vstupenek probíhá v cestovní kanceláři Čedok v Táboře, v prodejně Orion – Knihy, hudba v Obchodním domě Dvořák v Táboře, v recepci Hotelu Palcát  a také na síti www.ticketportal.cz.

Anebo chcete zkusit štěstí a vstupenky vyhrát v naší soutěži? Tak klikněte ZDE

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace