• Toulky za poznáním Severní Korea

středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

Přednáška.

Čimelický Suchan ani neměl nastoupit. Nakonec hrál a popravil Hlubokou

ČIMELICE – Bez osmi (!) hráčů základní sestavy v sobotu nastoupili fotbalisté Čimelic k poslednímu utkání kalendářního roku doma proti Hluboké nad Vltavou. Z utkání proti rozjetému soupeři měli oprávněné obavy a po první půli také prohrávali 0:1. Oslabené mužstvo Sika, kterému muselo pomoci také několik hráčů okresního B týmu, ale po přestávce ukázalo obrovský charakter, bojovnost a soudržnost. Dvěma góly během osmi minut otočil výsledek ve prospěch domácích Miroslav Suchan z Milevska. Utkání tak rozhodl hráč, který do něj kvůli zdravotním problémům paradoxně ani neměl nastoupit. Čimelice nakonec přezimují v klidném středu krajského přeboru, což mohly, vzhledem k problémům, které je na podzim potkaly, s čistým svědomím oslavit na pozápasové dokopné.

SK Siko Čimelice – TJ Hluboká nad Vltavou 2:1 (0:1). Branky: 69. a 77. M. Suchan – 33. Čermín. Rozhodčí: Lovětínský – Vican, Reisner. DFA: Vladimír Eibl. ŽK: 2–2 (Viták, M. Suchan – Hájek, Nitrianský). Přihlíželo 50 diváků.

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách. Zápas zhodnotili trenér Čimelic Tomáš Smrčina a samozřejmě také střelec utkání Miroslav Suchan, který popíše své branky a prozradí, jaké zdravotní problémy ho v posledních dnech trápily.