Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Co najdete v Píseckých postřezích: Jaký osud potká bývalý internát Jitexu? Schválí v Záhoří vyhlášku proti hazardu?

PÍSEK – Středeční Písecké postřehy se po čase vracejí k tématu využití bývalého internátu Jitexu v Sovově ulici v Písku, který je v majetku kraje. Od loňska ho z části využívá Dům dětí a mládeže, který plánoval další rozšiřování aktivit a možná i úplné přestěhování. Nakonec z toho asi sejde. V novinách se dočtete proč. Týdeník také dál sleduje kauzu kasina v Záhoří – autoři petice teď na vedení obce vyrukovali s otevřeným dopisem. Jeho obsah najdete také v novinách, stejně jako reportáže z víkendových akcí na venkově nebo z divadelní přehlídky Šrámkův Písek. Na sportu si nenechte ujít vyřazovací boje obou týmů píseckých hokejbalistů. Pokračuje A-tým v suverénním tažení? A proč byla předčasně ukončena bitva B-týmu s rivalem z Protivína? Najdete to ve sportovní rubrice. Postřehy se samozřejmě věnují i dalším sportovním událostem. Dozvíte se například, jestli už mohou slavit v Semicích, kde se hraje fotbalová I. B třída, nebo jakou parádu předvedl písecký střelec Froněk v sobotním klání České fotbalové ligy.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace