banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Čtrnáctiletý chlapec na Velikonoční pondělí utekl z dětského domova oknem jídelny

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Policisté pohřešují čtrnáctiletého svěřence dětského domova v Boršově nad Vltavou na Českobudějovicku, který v pondělí 22. dubna krátce po poledni utekl oknem v jídelně. V domově byl umístěn z rozhodnutí soudu v Českých Budějovicích. „Chlapec se pohybuje na přesně nezjištěném místě. Neužívá žádné léky, netrpí nemocí a není v přímém ohrožení života a zdraví. Jedná se o opakovaný útěk,“ upřesnil jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. Pohřešovaný je vysoký kolem 160 centimetrů, hubené postavy, snědý obličej, hnědé oči, černé a krátké vlasy. Popis oblečení: světle hnědé béžové tepláky, modré kotníkové boty Nike, kostkovaná košile s krátkým rukávem, černý batoh Puma a tmavé šedé kalhoty Black Squad.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace