Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vánoční setkání občanů Netolic starších 70 let

    Úterý 10.12 14:00 - Sál ZUŠ Netolice

  • Divadélko pro nejmenší

    Úterý 10.12 10:30 - Strakonice, RC Beruška

Zobrazit všechny události
 

Cyklisté vyrazí z Čížové za šunkou, fotbalisté oslaví 100 let

Ilustrační foto , Autor: Lucie Mužíková - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto     Autor: Lucie Mužíková - Jižní Čechy Teď

ČÍŽOVÁ – Nabitá sobota 20. července čeká obyvatele Čížové. V 9.30 hodin startuje na fotbalovém hřišti 13. ročník vyhlášené cyklistické akce Jihočeskou krajinou za šunkovou vidinou, tentokrát s podtitulem Cesta k Protivínu. Prezentace závodníků na akci je v 9 hodin. Trasa dlouhá přibližně 40 kilometrů povede příjemnou krajinou bez velkých převýšení. Cíl je v Bošovické hospůdce, kde budou účastníci odměněni tradiční porcí poctivé domácí šunky přímo z udírny. Startovné je 50 korun, děti do 15 let neplatí nic.

 

Kromě toho si ale také v obci připomenou 100 let fotbalu, a to bohatým programem. V 10 hodin se utkají domácí přípravky a mladší žáci s vrstevníky z FC Písek, ve 13 hodin se proti sobě postaví muži TJ Sokol Čížová B a IHC Písek A. Od 14.30 do 16.30 se o hudební zábavu postará Jan Kašpárek, poté budou oceněny významné osobnosti klubu.

V 17 hodin dojde na utkání staré gardy Čížové proti Internacionálům ČR a o zakončení se postará hudba Hastrmani. Připravena je také autogramiáda. Vstupné činí 50 korun. Po celý den bude k dispozici rodeo býk, lezecká stěna, skákací hrad a samozřejmě občerstvení včetně točeného Čížovského piva.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace