banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Písecká čtyřka

  pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

  Hudební kapela Josefa Nováka.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Další mistři světa jsou z Tábora

Česká výprava , Autor: World Championship WADF

Česká výprava     Autor: World Championship WADF

ČESKÁ REPUBLIKA - Ve dnech 11. až 17. listopadu se v Centru Babylon v Liberci konal World Championship WADF v mnoha tanečních disciplínách, s účastí patnácti zemí světa. Z táborské taneční školy Atak se tohoto Mistrovství světa zúčastnily tanečnice orientálního tance dětské věkové kategorie do jedenácti let.

Trenérka a vedoucí výpravy Pavlína Véle vybrala za Tábor, do kategorie Show Belly dance, děvčata Terezu Brázdilovou, Natálii Karlíkovou, Lenku Štegerovou, Terezu Kejvalovou, Barboru Soukupovou, Moniku Korešovou a Lucii Prskavcovou. V kategorii Show Belly dance tahle malá skupina děvčat získala 1. místo, a tím i titul Mistr světa s choreografií Duha. S touto choreografií děvčata už zvítězila na Mistrovství České republiky Tábor Belly Dance v červnu 2013.
V kategorii Show Belly dance duo Silvie Voštová a Sára Dilmaghani s choreografií Neposlušné baletky získaly mistrovský titul. Obhájily tím své prvenství z Mistrovství České republiky.
„ Ale ani ostatní děvčata si nevedla vůbec zle. Konkurence z patnácti zemí byla i letos hodně silná. Přesto, kromě mistrů světa a České republiky, v sólových soutěžních kategoriích se úspěšně umístila Monika Korešová, která získala stříbro v Show Belly dance. V Classic Belly dance Silvie Voštová získala bronz, Tereza Kejvalová se umístila na čtvrtém a Sára Dilmaghani na pátém místě. Děkuji jak děvčatům, tak i trenérce Pavlíně Véle za výbornou reprezentaci nejen České republiky, ale i Tábora a naší taneční školy,“ doplnil taneční mistr a vedoucí taneční školy Tibor Stano.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Tady Sára Dilmaghani

  Vloženo 12.3.2015 17:07:31

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace