Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Seniorský večer - Milevská čtyřka

  Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

  Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

 • Miroslav Donutil - Cestou necestou

  Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Další oběť silnic. Hasiči hlásí smrt po nárazu do stromu a uzavřenou silnici

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

AKTUALIZOVÁNO - 14.5.2019 13:17

ŽUMBERK – Tragická dopravní nehoda dnes na celé dopoledne uzavřela silnici třetí třídy mezi obcemi Žár a Žumberk na Českobudějovicku. Řidič osobního vozu tam krátce po desáté hodině sjel ze silnice a narazil do stromu. Přivolaní záchranáři už mu nedokázali pomoci.

 

„Průzkum na místě nehody ukázal, že se jedná o nehodu osobního auta, které vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Uvnitř auta zůstala osoba, jejíž mnohačetná zranění byla neslučitelná se životem. Lékař ZZS u ní konstatoval smrt," uvedla mluvčí hasičů Vendula Matějů. 

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Podle informací policie ujel řidič stříbrné Škody Octavie po poli téměř půl kilometru směrem k rybníku, kde poté narazil do stromu. Vůz za sebou nenechal žádnou brzdnou dráhu. Mohlo tak jít například o náhlou zdravotní indispozici. Přesnou příčinu nehody ale prokáže až další vyšetřování. 

Letos jde už o 22 obeť na jihočeských silnicích. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  okresní silnice není dálnice

  Vloženo 14.5.2019 11:32:41

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace