Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trash Nightmare festival - Vol. 7

    sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Hudební festival.

  • Barbora Poláková - Tour 2019

    sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Den otevřených dveří na milevské střelnici má úspěch

MILEVSKO - Součástí programu milevského Bartolomějského posvícení je dnes i den otevřených dveří na střelnici milevského Sportovního střeleckého klubu. Je to už tradice a dnešek přilákal na střelnici jen za dopoledne víc než stovku zájemců. Využívají příležitosti, že si mohou vyzkoušet střelbu z různých zbraní i bez zbrojního průkazu. Den otevřených dveří trvá do 14 hodin.

Členové střeleckého klubu poskytují zájemcům k vyzkoušení dlouhé i krátké zbraně v celé škále ráží - od 22 LR až po 7,62 mm. Střílí se z historických zbraní ze druhé světové války, ze zbraní, které pamětníci znají z výkonu své vojenské služby, ale i ze zbraní, které používají současné ozbrojené složky. K vyzkoušení je například AR 15 nebo útočná puška ruské provenience AK 74, česká SA 58, kterou donedávna česká armáda používala, a také její sportovní verze CZ858. 

Střílí se i z krátkých služebních zbraní, například Glock, ČZ a v ráži 22LR z Berety. Na střelnici očekávají i zajímavého hosta - zpěváka kapely Arakain Honzu Toužimského. 

Na střelnici míří hodně tatínků s dětmi, pro děti je připravena vzduchovková a airsoftová střelnice. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace