Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Country bál s kapelou Malečtí Sobolci

    sobota 20.4 19:00 - Chvalšovice, hostinec U Cháti

  • Velikonoční Labyrint

    sobota 20.4 20:00 - Čestice, Lidový dům

Zobrazit všechny události
 

Divize v Milevsku netradičně v neděli dopoledne!

MILEVSKO – Netradičně v neděli 3. dubna od 10.30 hodin sehrají fotbalisté FC ZVVZ Milevsko své čtvrté utkání divizního jara. Naváží na svůj povedený výkon v Sedlčanech, odkud si přivezli první jarní bod, nebo se dokonce dočkají premiérového vítězství? V cestě jim bude stát pražská Aritma, která je po 18 odehraných zápasech sedmá se ziskem 29 bodů. Svěřenci kouče Syrovátky mají o devět bodů méně a jsou třináctí. První vzájemné utkání v letošní sezoně se vzduchotechnikům vůbec nepovedlo, v srpnu loňského roku na Aritmě prohráli 1:5. Čestný gól Milevska tehdy vstřelil pendl z táborské farmy Josef Knotek. Jihočeši tak mají fotbalistům z hlavního města co vracet.


Hlavním rozhodčím nedělního střetnutí bude Zdeněk Mudra, na stranách hřiště mu budou pomáhat Vladimír Pastyřík a Zuzana Špindlerová. Delegátem fotbalové asociace je pro tento duel Petr Valenta.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace