Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Dnes večer si můžete v Jindřichově Hradci zazpívat na schodech

JINDŘICHŮV HRADEC – Zpívání na schodech je v Jindřichově Hradci už tradiční akcí, která se koná dnes večer na Gymnáziu Vítězslava Nováka. Začátek koncertu je v 19.30 hodin. Hudební večer pořádá jindřichohradecká folková kapela Jen tak tak, která pokaždé zve i zajímavé hosty.

„Lednovým hostem Zpívání na schodech bude bandžista Honza Bican, který stojí v čele českobudějovické kapely Sešlí přátelé,“ zmínil za pořadatele Pavel Jarčevský z kapely Jen tak tak, která zahraje hned v úvodu koncertu. Kapela hraje už pětadvacet let a spolu s Pavlem Jarčevským ještě v současné době ve skupině jsou Nela Mládková a Ondřej Vácha. Celá kapela Sešlí přátelé samozřejmě se svým kapelníkem na schodech jindřichohradeckého gymnázia vystoupí také. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace