Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Radimovický koňák

  Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

  35. ročník přespolního běhu.

 • Veletrh volnočasových aktivit

  Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

  Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Dnešní Milevské noviny: Do kadeřnictví dorazila záhadná skupina cizinců. Sen nebo utopie - milevská průmyslová zóna

MILEVSKO - Titulní článek dnešních Milevských novin reaguje na zaručené zprávy, které se šířily městem. Do kadeřnictví Petra Bočana dorazila skupina cizinců z Blízkého Východu. Můžete si přečíst, jak to přesně bylo. Na dění na posledním zastupitelstvu reaguje redakční komentář - je lepší mít holuba na střeše nebo vrabce v hrsti? Týká se vztahu města k místním firmám a k bájné vidině příchodu velkého investora.

 

Dočtete se také, že obyvatelé Milevska už najdou kontakty na své zastupitele na webu města. Samozřejmě nechybí zprávy z okolí města, na sportovních stránkách se vítězové ankety Sportovec Milevska zpovídají ze svých pocitů a plánů...

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  záměr.... Radosta potřebuje zdroje na krajské volby

  Vloženo 3.3.2016 13:35:29

 • Petr 

  Reagovat

   

  Je to neuvěřitelná neschopnost minulých a současných reprezentací města, když nebyly schopni za více jak 20 let připravit průmyslovou zonu a do dneška do ní nemají přístup. To co nakoupili ted rozprodávají bez záruky, že se nejedná o spekulaci. Nabízí se jen otázka zda jde o absolutní neschopnost nebo záměrné zlé jednání.

  Vloženo 2.3.2016 21:40:10

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace