banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Znouzecnost u Stánku!

  středa 24.7 20:00 - Tábor, Stánek - Žižkovo náměstí

  Koncert.

 • Začarovaný les

  středa 24.7 18:00 - Písek, Palackého sady

  Loutkové představení.

Zobrazit všechny události
 

Dnešní Milevské noviny: Milevsko má problém. Pozvánka na zastupitelstvo nebyla na úřední desce

Dnešní Milevské noviny se věnují hlavně povolební situaci a samozřejmě oslavám 28. října. V Milevsku se totiž objevil znenadání úplně jiný problém než absence dohody o budoucí koalici. Na elektronické úřední desce narozdíl od všech jiných obcí v okolí nevisela pozvánka na ustavující zasedání zastupitelstva, které se má konat 5. listopadu.

Co to znamená a jaké to může mít důsledky - přestože město včera kolem 18. hodiny pozvánku na úřední desku dodalo, a to se zpětným datumem 26. 10., i to popisuje dnešní vydání. 

 

Diskuse k článku - 20 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Na čtyři roky vymalováno.

  Vloženo 31.10.2018 17:59:27

  • Občanka města 

   Reagovat

    

   Jihočeši očekávali famózní vítězství a podle toho si udělali plány. A hlasy voličů na tom nic nemění. To je jen taková nepodstatná maličkost, že lidé nějak volili.

   Vloženo 31.10.2018 19:05:31

  • Jarmil 

   Reagovat

    

   Co na to pan Ing.Doubek? Antidatovat vyvěšeni pozvánky,oblbovat veřejnost a říkat, že dělám vše dobře. S tima se spojí,když už ho jednou vyhodili?

   Vloženo 31.10.2018 20:56:32

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Kdo si psal do diskuze, že v Milevsku nevisí pozvánka na zastupitelstvo 10 dní předem. Příznivci Radosty z něho dělali blázna. Tak jako je to v Milevsku s triviální věcí jako je pozvánka na zastupitelstvo, tak je to v Milevsku prakticky se vším. Jen starosta Radosta vytrubuje do světa, že je všechno v pořádku a že úřad šlapke. Opak je pravdou. Tento člověk bude opět brzdit a blokovat rozvoj Milevska další čtyři roky, protože jak se zde píše byla upečená koalice duhová. Bude prováděna zcela amatérská údržba navíc se nezmůže.

  Vloženo 31.10.2018 17:14:30

 • Karel 

  Reagovat

   

  Co jte si zvolili to máte ! A nebo jste naštvaný jako já ! Chtělo to jinej vítr, bohužel Milevsko bude dál spát a maškary ovládli radnici. Fuj hanba . Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu...Jak může člověk zradit člověka... Ano taky by se to dalo takto říct.

  Vloženo 31.10.2018 15:53:17

 • Detektiv 

  Reagovat

   

  Právě jsem četl milevské, kde starosta píše, že "někdo" dal někam jinam pozvánku a pak až na upozornění Milevských novin dal na Úřední vývěsku a to se zpětným datumem. Kdo to byl, kdo konečně bude potrestán? a není to vlastně chyba pana Radosty? Zodpovědný za tyto věci bude asi starosta. Základní věc neohlídá a znovu se uchází o post starosty a to ještě za podpory komunistú a přeběhlíků, no potěš .

  Vloženo 31.10.2018 13:54:19

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Tak to je ostuda. I malé vesnice, kde sedí na radnici chudák neuvolněný starosta večer po své práci, si to ohlídají.

  Vloženo 31.10.2018 12:20:21

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace