Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Dobrá zpráva pro fanoušky Motoru, nejlepší hráč loňské sezony zůstává!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Na tohle čekali příznivci budějovického hokeje od konce sezony! Nejlepší hráč uplynulého ročníku Václav Karabáček, který bavil tribuny nejen svým hokejovým umem, ale také osobitým projevem, kdy naplno prožíval každou situaci na ledě, obdržel po skončení ročníku nabídku na prodloužení spolupráce. Vzal si čas na rozmyšlenou, byl o něho zájem, ale nyní už je jasno. Oblíbenec fanoušků Václav Karabáček, který se ještě na začátku minulé sezony objevil na srazu národního týmu, zůstává v Motoru i pro příští ročník. V kádru kouče Václava Prospala podepsal nový kontrakt a měl by opět patřit k ofenzivním lídrům Jihočechů.


Karabáček doplnil kádr v průběhu ročníku, když marně čekal na větší vytížení v Kometě Brno a hradeckém Mountfieldu, a ihned se zařadil mezi opory. Nakonec sezonu v budějovickém dresu zakončil s bilancí 36 kanadských bodů (15+21) ve 47 zápasech. Zazářil zejména v prvoligovém play off, ve kterém posbíral 14 bodů (5+9) v 11 duelech.

Podobná situace jako u Karabáčka je momentálně u prvního centra Davida Gilberta. Také šikovný Kanaďan dostal nabídku nové smlouvy a vzal si čas na rozmyšlenou. Od něho ještě definitivní rozhodnutí ze zámoří nedorazilo.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace