Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Dražejov doma utrpěl další debakl! Od Čkyně vyfasoval bůra

Dražejov - Čkyně 0:5 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Dražejov - Čkyně 0:5     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

DRAŽEJOV – Opět debaklem skončilo třetí jarní vystoupení fotbalistů Dražejova na domácím trávníku. V 18. kole I. B třídy podlehli v sobotu 20. dubna páté Čkyni vysoko 0:5 (0:1). Na svém hřišti tak v odvetné části stále nebodovali a mají při třech porážkách nelichotivé skóre 1:13!

Čkyně šla do vedení už v 11. minutě, kdy kombinační akci z pozice penalty do prázdné brány zakončil Kasal. Domácí měli jedinou příležitost, kterou jim těsně před přestávkou nabídli sami hosté, ale Samohejl gólmana nepřekonal.

Po změně stran se hrálo jen na jednu branku, a to tu dražejovskou. Hosté byli jasně lepší a dostávali se do dobrých příležitostí, z nichž většinu využili. V 53. minutě sám na brankáře Drnka postupoval Vojta a nemýlil se. Ten samý hráč v 60. minutě zvýšil hlavou po rohu. V 74. minutě se taktéž hlavou prosadil do odkryté svatyně Chalupa po centru ze strany a skóre uzavřel v 84. minutě zblízka Děd.