pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

• Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Drtivý nástup rozhodl, Rudolfov si z Katovic odvezl čtyřku

KATOVICE – První poločas famózní, druhý se zataženou ruční brzdou. Nováček nejvyšší krajské soutěže z Katovic, který se drží i dvě kola před koncem na stříbrném stupínku soutěžního pelotonu, v sobotu překvapil soupeře z Rudolfova raketovým nástupem. Svěřenci kouče Malého v první půli předváděli jednu pohlednou akci za druhou, bavili své příznivce a hlavně si vytvořili pohodlný tříbrankový náskok. Po změně stran ale trošičku polevili a hosté snížili z ojedinělé standardní situace na 3:1. Žádné další příležitosti už si však Rudolfovští nevytvořili, a tak Katovice dokráčely k šestnácté výhře letošní sezony, kterou v 90. minutě ještě pečetil povedenou ranou střídající Krýsl.

SK OTAVA Katovice – SK Rudolfov 4:1 (3:0). Branky: 13. Zoubek, 28. Cibulka, 32. Miklas, 90. Krýsl – 60. Pouzar. Rozhodčí: Jarolím – Klátil, Matyš. DFA: Vladimír Eibl. ŽK: 0–2 (Prokeš, Sukdol). Přihlíželo 165 diváků.

Více zajímavostí z utkání přineseme ve středečních novinách. Své si k zápasu řekli domácí trenér Roman Malý i střelec rozdílové branky Karel Cibulka. Ten prozradil, proč Katovickým po změně stran docházely síly, nebo co si od spoluhráčů vyslechl po své parádní trefě.