neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

• S muzeem v přírodě

neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

Ornitologická procházka.

Duel prvního s posledním překvapení nepřinesl

MILEVSKO – O víkendu pokračoval zápasy 17. kola hokejový okresní přebor Táborska, který se hraje převážně na zimním stadionu v Milevsku. První Multidekor vyrukoval na poslední Bernartice s hodně úzkým kádrem, přesto se překvapení nekonalo. Vedoucí tým tabulky dokonce do zápasu nastoupil s úplně prázdnou střídačkou, až během prvních minut dorazili ještě tři opozdilci. Bernartice se sešly se třemi kompletními útoky a dvěma obrannými páry, přesto na hokejově zdatnějšího soupeře nestačily. V 15. minutě vstřelil úvodní gól utkání forhendovým blafákem Fencl a od té doby byla převaha loňského poraženého finalisty okresního přeboru znatelná. Nakonec Multidekor vyhrál jasně 8:0 (2:0, 6:0, 0:0).

Výsledky uplynulého víkendu: Multidekor – Bernartice 8:0, Vegas Dream – Nová Ves 5:6, Radkov – Seals Milevsko 9:2, Planá nad Lužnicí – Žraloci 15:4.
Program na víkend: Sobota 16. února: 7.15 Bernartice – Nová Ves, 19.45 Planá nad Lužnicí – Vegas Dream. Neděle 17. února: 16.15 Seals Milevsko – Hrejkovice, 18.30 Žraloci – Multidekor (všechny zápasy se hrají v Milevsku).