Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Včely bzučí mezi a a gis

    Čtvrtek 17.10 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

    Přednáška.

  • Tvůrčí dílna: Korálkové podložky

    Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

Zobrazit všechny události
 

Nejvíc barev? V Domě barev. Právě otevírá - s grilováním a pivem zdarma

 Autor: PR

    Autor: PR

AKTUALIZOVÁNO - 3.10.2013 23:48

Malujete, natíráte nebo se zajímáte o současné trendy v interiérovém designu? Pak máme nápad přesně pro vás. V Českých Budějovicích právě otevírá nový Dům barev.

Nová prodejna Dům barev v Českých Budějovicích zve všechny své současné i budoucí zákazníky na slavnostní otvírací akci již v pátek 4. října. Srdečně jsou zváni nejen profesionální malíři a řemeslníci, ale i domácí kutilové. Nuda rozhodně nebude, zdarma se bude podávat grilované občerstvení, pivo a pro zájemce i odborné rady na konkrétní otázky a projekty u Vás doma. Personál prodejny zajistil bohatý doprovodný program i soutěže, ani děti nepřijdou zkrátka. Akce odstartuje již v deset ráno, ale rádi Vás uvidíme do pozdních odpoledních hodin.

Přijďte se podívat a nejen, že strávíte příjemné odpoledne a poznáte jednu z největších prodejen barev v Jihočeském kraji, ale odnesete si spoustu nápadů, za které Vás doma pochválí manželka i tchýně.

Prodejna se nachází v areálu naproti Feroně a Ternu, v ulici Karolíny Světlé a nezapomeňte ji navštívit již tento pátek 4. října a oslavit její otevření.

-pr-

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace