Kdy a kam

 • Enjoy aour pho!

  Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

  Přednáška s ukázkou fotografií z cest po Vietnamu.

 • Klíčové události 20. století

  Čtvrtek 21.2 19:00 - Vodňany, Muzeum a galerie

  Přednáška.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dva mladí muži vyvolali rvačku v budějovické hospodě

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Nedělní popíjení dvou mladých mužů (29 a 31 let) v jedné z českobudějovických restaurací skončilo rvačkou. Vše začalo včera kolem šestnácté hodiny tím, že muži nejprve rušili svou hlučností ostatní návštěvníky a na opakované výzvy po ztišení nereagovali.

 

Číšníci je proto nakonec vyzvali, aby vzhledem k jejich opilosti zaplatili a odešli. „Na tuto výzvu však uvedení hosté fyzicky napadli číšníky a ničili zařízení pivnice. Na místo byli přivolání policisté, kteří svým bleskurychlým zákrokem rvačku okamžitě ukončili a agresory zadrželi. Provedeným testem na přítomnost alkoholu v dechu zjistili, že v dechu obou mužů je množství převyšující dvě promile," uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Mladí muži jsou zatím obviněni z výtržnictví, ale jeden z číšníků utrpěl při rvačce zranění a je tak pravděpodobné, že obvinění bude rozšířeno po dodání lékařských zpráv do policejního spisu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace