Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

  • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

    středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dvanáct rodičů získá příspěvek na jesle od táborské radnice

Ilustrační foto.  , Autor: Archiv - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Archiv - Jižní Čechy Teď

TÁBOR – Táborští zastupitelé jednomyslně schválili dotaci pro Montessori mateřskou školu Mufík dětem. Dotace umožní v tomto školním roce přispívat 4000 korun měsíčně rodičům dětí ve věku do dvou let na využívání těchto jeslí. Jiné zařízení se do dotačního programu nepřihlásilo.

 

Na snížení měsíčního školného 6500 korun o městský příspěvek ve výši 4000 mají nárok ti rodiče, jejich dítě navštěvuje jesle alespoň 46 hodin v měsíci. Rodiče pak tedy hradí měsíčně 2500 korun, což zahrnuje i cenu obědů.

Zastupitelé svým dřívějším rozhodnutím odmítli poskytovat tuto dotaci soukromým zařízením pro děti starší dvou let s odůvodněním, že město má dostatek míst v městských školkách. Jesle ale Tábor nemá, proto provoz Mufíku podporuje. Kapacita jeslí je dvanáct dětí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace