Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Krampus

    sobota 14.12 15:00 - Kaplice, město

  • Předvánoční burza minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií

    sobota 14.12 9:00 až 14:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Zobrazit všechny události
 

Dvoudenní víkendové slavnosti ve Veselí nad Lužnicí završí ohňostroj

 Autor: JčTeď

    Autor: JčTeď

VESELÍ NAD LUŽNICÍ – Tradiční městské Veselské slavnosti pořádají v pátek 14. a v sobotu 15. června ve Veselí. Dvoudenní program bude probíhat na třech scénách. Hlavní scéna bude umístěna na náměstí T. G. Masaryka, vedlejší budou v parku u kulturního domu a ve sportovním areálu TJ Lokomotiva.

 

Letos přijede například Kamil Střihavka a Leaders, Malina Brothers, Wanastowi Vjecy revival, Lake Malawi nebo Covertrio+ a Keltain. Vystoupí i stálice slavností Wohryzek band a Marek Máca Cihlář s Cihelnou. Pro děti vystoupí Honza Krejčík s pořadem Jak náš žebřík o šprušle přišel.

Slavnosti nabídnou divadelní představení pro děti i dospělé, tvořivé loutky a soutěže. Na programu jsou tradiční recesistické akce jako Jízda z kopce na čemkoli a Plavba netradičních pravidel. Soutěžit se bude třeba o nejlepší guláš. Slavnosti oživí velkolepý ohňostroj. Vstupné je zdarma.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace