Loutková pohádka.

• Kašpárek a prasátko

pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

Dynamo ve druhém přípravném utkání těsně podlehlo Příbrami

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Po výhře nad divizním Berounem na úvod přípravy (7:0) narazili fotbalisté Českých Budějovic v přípravě na ročník v nejvyšší soutěži na prvního vážnějšího soupeře – prvoligovou Příbram. Jihočeši na domácím trávníku tréninkového centra na Složišti prohráli těsně 1:2, když se po bezbrankové první půli prosadili příbramští Jandera s Květem, na jejichž góly zareagoval snížením už jen testovaný forvard Karsten Ayong. Útočník z Kamerunu se tak trefil i ve druhém zápase v barvách Dynama. V první půli nastoupila poprvé také teprve včera oznámená posila z Karviné – bosenský obránce Benjamin Čolič, který hned naskočil s kapitánskou páskou na ruce.

SK Dynamo ČB – 1.FK Příbram 1:2 (0:0). Branky: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ. Rozhodčí: Rejžek – Pečenka, Kotalík. Přihlíželo 150 diváků.
Sestava Českých Budějovic – 1. poločas: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký.
Sestava Českých Budějovic – 2. poločas: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.

Další přátelské utkání sehrají Jihočeši opět doma v sobotu od 11 hodin s druholigovou Vlašimí. Na soustředění do zahraničí letos neodcestují, připravovat se budou v tuzemských podmínkách.