pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

• Renne Dang Live

pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Dynamo vyhrálo počtvrté v řadě a drží normu tří branek na zápas

TEPLICE – Fantastická série pokračuje! Ani středeční krutá porážka v MOL Cupu se Spartou (0:4) na fotbalistech Českých Budějovic žádné stopy nezanechala a hned jak se vrátili do kolotoče nejvyšší ligové soutěže, vrátili se i na vítěznou vlnu. Čtvrtou výhru v řadě dnes odpoledne vybojovali svěřenci trenéra Davida Horejše v Teplicích, kde rozhodli už vynikajícím výkonem v první půli. Během necelé půlhodiny si vypracovali tříbrankový náskok, když se prosadili Brandner a Javorek po přihrávkách od Schranze a ve 26. minutě proměnil Havel penaltu po faulu na koho jiného, než opět na slovenského rychlíka Schranze. Domácí „skláři“ se po změně stran zlepšili, ale dokázali už jen v závěru kosmeticky upravit výsledek – 3:1.

Čtyři prvoligové výhry za sebou slaví Jihočeši teprve potřetí v klubové historii, poprvé to bylo v sezoně 1995–96 a podruhé 2011–12. Ani jednou z těchto sérií ale nebyli zdaleka tak střelecky produktivní jako nyní, kdy si navíc drží normu tří vstřelených branek na zápas. Aktuálně už jsou Dynamáci na devátém místě tabulky, které by pro jarní nadstavbu zajišťovalo účast v prostřední skupině, v níž se bude hrát o evropské poháry. Famózní sérii se pokusí prodloužit v neděli 10. listopadu doma na Střeleckém ostrově proti Slovácku (14.30).

FK Teplice – SK Dynamo ČB 1:3 (0:3). Branky: 85. P. Mareš – 11. Brandner, 20. Javorek, 26. Havel (pen.). ŽK: 2–0 (Řezníček, Moulis). Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler. Přihlíželo 2723 diváků.

Sestava Českých Budějovic: Drobný – Čolić, Havel, Sivok, Novák – Havelka (90. Kladrubský), Čavoš – Brandner (80. Táborský), Javorek, Mršić (87. Helešic) – Schranz.